Допомогли на 25 тисяч євро: Польща закупила рівненському управлінню нове обладнання (ВІДЕО)

Ілля Томашевський, Павло Стецюк

Допомогли на 25 тисяч євро: Польща закупила рівненському управлінню нове обладнання (ВІДЕО) - INFBusiness

Обладнання на 25 тисяч євро. Рятувальники Рівненщини отримали допомогу від партнерів з Польщі. А саме: експрес-аналізатор ртуті та 16-ть індивідуальних дозиметрів. На скільки необхідне це обладнання та чому важлива підтримка іноземних партнерів – далі.

Рятувальник Роман Душко оглядає нове обладнання, яке отримало рівненське управління ДСНС. Це компактний аналізатор для моніторингу та вимірювання концентрації ртуті у повітрі.

Це обладнання вартує близько 800 тисяч гривень. Його для рівненських рятувальників передали польські партнери.

А ось це 16-ть індивідуальних дозиметрів гамма-випромінення. Їх також закупили польські партнери.

Потреби обговорювали безпосередньо з управлінням ДСНС Рівненщини. Там кажуть, нове обладнання допоможе зберегти життя особового складу. Адже на 1 рятувальника припадає 671 особа.

Загалом польські партнери передали обладнання на 25 тисяч євро. Це стало можливо в межах співпраці. Відповідний договір підписали у липні цьогоріч про вдосконалення моніторингу пожежної безпеки.

Рятувальники додають це вагомий внесок у безпеку мешканців Рівненщини. Адже на території області є атомна електростанція, об’єкти хімічної промисловості. Відтак, потрібно бути готовими до будь-яких надзвичайних ситуацій.

Читайте також: Пенсіонери Рівненщини отримують виплати за листопад місяць

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *