Епідситуація на Рівненщині загострюється? (ВІДЕО)

Ілля Томашевський

Епідситуація на Рівненщині загострюється? (ВІДЕО) - INFBusiness

Понад 40 випадків кашлюка. Протягом січня цього року в Рівненській області зафіксували 41 випадок захворювання на кашлюк. За увесь минулий рік таких випадків було 139. А у 2022 – лише один. Про актуальні інфекційні захворювання в області та заходи щодо їх профілактики – далі.

Збільшились на 30%. Мова про показники захворюваності на ГРВІ у поточному епідсезоні у порівняні із минулим роком. За словами спеціалістів, різке зростання спостерігається останні декілька тижнів.

Крім цього, на Рівненщині, як і ще в 11 областях України, був виявлений субваріант коронавірусу «Дженні». Проте загалом захворюваність на ковід залишається на низькому рівні – медики фіксують від 120 до 150 випадків на тиждень.

Відтак, цього місяця спеціалісти обласного центру контролю та профілактики хвороб здійснюватимуть виїзди у віддалені громади області. Мешканці зможуть отримати послуги з імунізації.

Мешканці зможуть отримати щеплення проти коронавірусу, кору, паротиту, кашлюка, правцю, краснухи, гемофільної інфекції, дифтерії та гепатиту В.

 

Читайте також: Снаряд танку вирвав плече і частину спини: у Рівному лікарі вберегли та відновлюють руку військовому (ВІДЕО)

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *