Громада у жалобі: «На щиті» повертається воїн з Костополя Ігор Гаврилюк

Громада у жалобі: «На щиті» повертається воїн з Костополя Ігор Гаврилюк - INFBusiness

???????У Костопільській громаді 28 березня оголошено день жалоби. Про це повідомила пресслужба Костопільської міської ради.

Захисник боровся за свободу, за майбутнє кожного з нас. Солдат Ігор Гаврилюк загинув 22 березня 2024 року біля села Переїзне Донецької області. Отримав поранення несумісні з життям.

Ігор народився 9 травня 1972 року у місті Костопіль. Навчався у школі №5, а далі проходив строкову службу у Збройних Силах України. Після проходження служби працював за кордоном, пізніше на місцевому підприємстві ТОВ «Українські лісопильні».

11 серпня 2023 року Ігор Гаврилюк приєднався до війська. Обіймав посаду стрільця піхотного взводу. Вдома на нього чекали дружина, двоє дітей, рідні та друзі. Його доброта, відданість та прагнення допомагати залишаться у пам’яті та серцях тих, хто його знав.

«Чоловік був дуже добрим, прекрасним другом. Завжди всім допомагав, був відвертим та щирим. Він був надійним тилом для мене, люблячим і дбайливим батьком своїх дітей. Він був дуже працьовитою людиною. Вільний час любив проводити із сім’єю та друзями», — розповідає дружина Лариса Гаврилюк.

Просимо жителів Костопільської громади гідно зустріти загиблого та віддати йому шану:

27 березня о 19:00 – в’їзд похоронного кортежу в місто Костопіль. Маршрут: вул. Рівненська — вул. Богдана Хмельницького — вул. Ольги Кобилянської — провулок Василя Стуса, 6.

Прощання з Ігорем Гаврилюком відбудеться 28 березня:

12:30 — заупокійна літія в його домівці (провулок Василя Стуса, 6).
13:00 — чин похорону у соборі святих апостолів Петра і Павла ПЦУ. По завершенню у храмі чину поховання відбудеться піша хода до майдану Т.Г. Шевченка. За проханням родини поховають Ігоря Гаврилюка на міському кладовищі (м. Костопіль, вул. Пилипа Орлика)

Вічна пам’ять!

Читайте також: Рівненщина провела в останню земну дорогу п`ятьох Героїв

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *