Гроші для ЗСУ, бюджет та комунальний транспорт: чим запам’яталася сесія у Рівному (ВІДЕО)

Павло Невесенко, Павло Стецюк

Гроші для ЗСУ, бюджет та комунальний транспорт: чим запам'яталася сесія у Рівному (ВІДЕО) - INFBusiness

Гроші для ЗСУ, нові комунальні автобуси та підготовка до зими. У Рівному завершилась позачергова сесія міської ради. На ній обранці розглянули 10 питань. Усі вони є вкрай важливими для Рівненської тергромади, запевняють у міській раді. Чому – дізнавався Павло Невесенко.

Спокійно та без суперечок. Саме так завершилася сесія Рівнеради. Першочергово обранці підтримали виділення коштів на підтримку ЗСУ. Зокрема мова йде про капітальні і поточні видатки трьох військових частин, відповідно до їхніх запитів.

Також у Рівному придбають 20 сучасних автобусів середньої місткості з низькою підлогою, пандусами та місцями для людей з інвалідністю. У Департаменті інфраструктури та благоустрою розповідають, таким чином закриють питання доїзду у найбільш проблемні точки Рівного та Квасилова.

Щодо нових автобусів – вони будуть комунальним транспортом, розповідає Віктор Шакирзян. Додає – такий вид транспорту стане одним з етапів впровадження у місті електронного квитка.

Проголосували міські обранці і за зміни дю бюджету на 2023 рік.

Також міська рада компенсувала комунальному підприємству Рівнеоблводоканал понад 18 мільйонів гривень. Ці гроші потрібні аби підприємство не зупинилось через борги за електроенергію й аби вода в місті подавалась без перебоїв і надалі, розповідає Віктор Шакирзян.

Також у сесійній залі розглянули низку питань, які дозволять забезпечити стабільну роботу міських комунальних підприємств взимку. Насамперед йдеться про ремонт і оновлення необхідної комунальникам техніки.

 Читайте також: Небезпечні сходи, або хто відповідає за укриття на Дворецькій у Рівному? (ВІДЕО)

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *