“Кожен день замінування”: у Рівному знову шукали “вибухівку” у школах (ВІДЕО)

Ілля Томашевський, Павло Стецюк

"Кожен день замінування": у Рівному знову шукали "вибухівку" у школах (ВІДЕО) - INFBusiness

Масове “мінування”. У Рівному упродовж дня з’явилось декілька повідомлень про імовірне “замінування” шкіл. До слова, така ситуація відбувається чи не щодня. Як це впливає на навчальний процес – дивіться далі.

 Силовики біля школи, а діти надворі. Так, у Рівненському ліцеї №12 перевіряють повідомлення щодо імовірної вибухівки в середині закладу.

 Для рівненського ліцею №12 це повідомлення про імовірне замінування вже 3 за майже місяць навчання. А от в ліцеї №25 евакуацію дітей та персоналу робили увесь тиждень, а бувало й 2 рази на день.

Загалом 25 ліцей мав аж 8 повідомлень про "замінування" лише з початку цього навчального року. В управлінні освіти ситуацію називають дивною.

Служба Безпеки України зафіксувала понад 2 тисячі фейкових мінувань з початку року. Для «розсилки» терористичних повідомлень російські спецслужби все частіше залучають неповнолітніх дітей. Дуже часто для схилення підлітків до підривної діяльності ворог застосовує методи шантажу та психологічних маніпуляцій, а також пропонує «легкі» гроші. Аби запобігти цьому, в школах проводять профілактику.

Та все ж таки випадки трапляються, але силовики ведуть розслідування. За фейкові повідомлення псевдомінерам загрожує покарання до 8 років позбавлення волі. Якщо зловмиснику не виповнилося 16 років, то за вчинений злочин відповідатимуть його батьки або особи, що їх заміняють.

Читайте також: У Луцьку затримали шахраїв, які ошукали 82-річну рівнянку

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *