Майже 4 тисячі дітей на Рівненщині отримали пропущені щеплення проти кору

Майже 4 тисячі дітей на Рівненщині отримали пропущені щеплення проти кору - INFBusiness

Упродовж 2,5 місяців від початку «наздоганяючої вакцинації» в області 3867 дітей отримали щеплення проти кору, краснухи та паротиту (КПК).

У Рівненському обласному центрі контролю та профілактики хвороб зазначили, що це становить 64% від запланованого.

МОЗ повідомляє, що Рівненська область увійшла в четвірку регіонів України, де за попередній тиждень провели найбільшу кількість щеплень.

Для повного захисту дітям потрібні дві дози вакцини проти кору, краснухи та паротиту. Відповідно з Національним календарем профілактичних щеплень, дитині їх роблять в 1 рік та 6 років. Якщо дитина з якоїсь причини пропустила перше чи друге щеплення, їх потрібно надолужити. Якщо дитина старше 7 років не має жодної вакцинації проти кору, їй роблять два щеплення з мінімальним інтервалом в 1 місяць.

Нагадаємо, за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я та з ініціативи Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб і Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА в області продовжується результативна робота мобільних вакцинальних бригад.

Щоб записатися на вакцинацію або запросити мобільну бригаду в громаду чи трудовий колектив, можна зателефонувати за номером 067 548-16-20.

Також інформацію про пункти щеплень, їхні адреси та графік роботи або телефони регіональних координаторів можна отримати, зателефонувавши до контакт-центру МОЗ за номером 0 800 60 20 19. 

Читайте також: 

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *