Майже пів сотні господарників Рівненщини долучилися до всеукраїнського Форум для аграріїв

Майже пів сотні господарників Рівненщини долучилися до всеукраїнського Форум для аграріїв - INFBusiness

У Рівному відбувся всеукраїнський Форум для аграріїв. Про це повідомляють в Рівненській обласній державній адміністрації.

Під час заходу присутні мали змогу обмінятися досвідом, поділитися секретами ведення справи, обговорити аграрні виклики, проблеми й шляхи їх подолання.

Захід організований Жіночою Діловою Палатою України за підтримки Проєкту твід Європейського Фонду для Південно-Східної Європи EFSE в межах ініціативи EU4Business.

Модерувала форум президентка "Жіночої ділової палати України" Наталія Карпенчук-Конопацька.

До учасників форуму звернувся заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Продукція сільського господарства – 20 відсотків всього, що виробляється в області. Тому агропромисловий комплекс — це важлива галузь економіки Рівненщини, — зазначив Ігор Тимошенко. – Незважаючи на воєнний стан, аграрії забезпечують продовольчу безпеку, наповнюють бюджети, виплачують людям орендну плату та допомагають ЗСУ. Разом усі чинники забезпечують життєдіяльність держави. Розуміючи це, ми завжди націлюємо керівників громад на постійний зв?язок із господарствами, адже вони формують бюджети.

У межах Форуму працювала виставка крафтової продукції місцевих аграрних підприємств. Присутні мали змогу скуштувати "лавандовий" сир, поліський мацик та місцеву карамель.

Читайте також: Громади Рівненщини вносять свій внесок для допомоги нашим ЗСУ

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *