Мешканці Рокитнівщини поповнили оборонний бюджет на майже 7 млн грн військового збору

Мешканці Рокитнівщини поповнили оборонний бюджет на майже 7 млн грн військового збору - INFBusiness

Протягом восьми місяців 2023 року роботодавці громад території обслуговування Дубровицької ДПІ сплатили до державного бюджету 6,8 млн грн військового збору.

 Про це повідомили у Державній податковій службі України.

Податківці нагадують, що військовий збір в Україні запроваджено з серпня 2014 року. Платниками збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи; фізичні особи – нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні; податкові агенти.

Ставка збору становить 1,5 % від об’єкта оподаткування. Об’єктом оподаткування збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.

Офіційно оформлені трудові відносини – серед факторів, що дозволяють бюджету своєчасно отримувати військовий збір. Задекларувавши доходи і сплативши ПДФО та військовий збір, громадяни підтримають обороноздатність країни у надскладний час війни. Тож податківці рекомендують кожному громадянину працювати лише у правовому полі.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *