На Рівненщині бюджетні установи безпідставно переплатили за електроенергію 5,7 мільйона гривень

На Рівненщині бюджетні установи безпідставно переплатили за електроенергію 5,7 мільйона гривень - INFBusiness

За 9 місяців 2023 року органами Рівненської обласної прокуратури скеровано до суду 30 позовних заяв про визнання недійсними додаткових угод до договорів про постачання електричної енергії, укладених комунальними закладами та органами місцевого самоврядування області.

 Прокурорами встановлено, що енергопостачальні компанії неодноразово ініціювали укладення додаткових угод про збільшення вартості предмету закупівлі до вказаних договорів, хоча на ринку відповідного коливання цін не було.

Таким чином споживачі-розпорядники бюджетних коштів змушені були платити за електроенергію значно більше, ніж було вказано у першочергових цінових пропозиціях постачальників. Подекуди таке підвищення сягало 170 %.

Загалом, прокурори встановили, що недобросовісні постачальники отримали 5,7 млн грн надмірно сплачених бюджетних коштів.

З огляду на виявлені порушення та з метою стягнення цієї переплати, прокуратурою скеровано ряд позовних заяв.

Наразі судами задоволено вже 9 таких позовів на майже 1 млн гривень. В нинішніх умовах цієї суми вистачить для екіпірування 35 бійців ЗСУ або ж придбання понад пів сотні FPVдронів.

Питання законності використання бюджетних коштів перебуває на постійному контролі в органів обласної прокуратури.

Про це повідомила пресслужба Рівненської обласної прокуратури,

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *