На Рівненщині енергетики замінюють гнізда лелек на опорах

На Рівненщині енергетики замінюють гнізда лелек на опорах - INFBusiness

На Рівненщині розпочали кампанію-2024 із заміни лелечих гнізд.

Про це інформують у Рівнеобленерго.

Цього тижня працівники Гощанської дільниці з експлуатації розподільних мереж ПрАТ "Рівнеобленерго" провели відповідні роботи у селах Дорогобуж та Вільгір Рівненського району.

Кінець зими – початок весни найактивніший період, коли електромонтери проводять заміну небезпечних для птахів і людей гнізд на спеціальні металеві конструкції, що встановлюються вище рівня електромереж. Цьогорічні роботи стартували саме з Гощанщини.

"Хочемо, щоб до повернення пернатих з вирію, їхні домівки та електромережі були максимально підготовленими", – зазначають енергетики.

Як відомо, заміна лелечих домівок проводяться не лише через турботу про житло для птахів. Насамперед, це попередження аварійних ситуацій, коротких замикань, можливого обриву проводу під вагою гнізда, а відтак – перерв у електропостачанні. Крім того, небезпечне розташування пташиних гнізд – безпосередньо на опорах – може стати причиною ураження електричним струмом птахів та людей.

Загалом за чотири роки такої роботи працівники Рівнеобленерго встановили на території області понад 300 нових осель для лелек, що впродовж року виготовляються нашою дільницею з ремонту обладнання.

На Рівненщині енергетики замінюють гнізда лелек на опорах - INFBusiness

На Рівненщині енергетики замінюють гнізда лелек на опорах - INFBusiness

 

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *