На Рівненщині планують покращити реабілітаційні послуги

На Рівненщині планують покращити реабілітаційні послуги - INFBusiness

На Рівненщині готуватимуть більше фахівців з реабілітації та розширюватимуть мережу надання таких послуг. Мова йде про студентів та спеціалістів, які вже працюють у цій галузі. Така робота буде впроваджена вже найближчим часом завдяки ініціативі Рівненської ОДА спільно з вишами області та керівниками профільних медзакладів.

Свої наміри всі сторони закріпили відповідним Меморандумом про співпрацю.

У кожному університеті області готують фахівців, які надають різні реабілітаційні послуги. Це психологи, психотерапевти, спортивні тренери, терапевти, ерготерапевти, реабілітологи. Маємо спільно консолідувати наші зусилля і напрацювання для ефективності надання таких послуг. На Рівненщині вже є певний досвід роботи з ветеранами, ще від початку АТО. Проте, нині постало інше питання – надання комплексної, сучасної допомоги не лише військовим, а й членам їхніх сімей, – сказав в.о. начальника Рівненської ОВА Сергій Подолін.

Також він додав, що така спільна робота має дати розуміння військовим, громадськості та всьому українському суспільству бачення майбутнього. Нагадаємо, Уряд розробив та впровадив програми, проєкти, які націлені допомогти соціалізуватися, здобути професію і працевлаштуватися захисникам і захисницям після повернення з фронту.

Сьогодні на Рівненщині ветеранський простір повинен на 100 відсотків стати безбар’єрним. Всі послуги з реабілітації залежать від професійності фахівця. Це буде зовсім нова практика і нові форми навчання із залученням інноваційної складової. Будемо використовувати місцеві реабілітаційні центри як базу. Теоретична і практична складова – це єдине ціле, – розповіла заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

Сергій Подолін зауважив, що нині в області критично не вистачає психологів, психотерапевтів та реабілітологів.Наше завдання – організувати другий етап відновлення захисників після госпітальної реабілітації, по приїзду додому. Саме там, у громадах, і не вистачає фахівців.

За інформацією Рівненської ОВА.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *