На Рівненщині попрощались із сімома Захисниками

На Рівненщині попрощались із сімома Захисниками - INFBusiness

На Рівненщині попрощались із сімома Захисниками: Олегом Кошняром, Русланом Сябром, Дмитром Одинцем, Дмитром Тихонюком, Анатолієм Солтисом, Русланом Приходьком і Василем Ковпаком. Про це повідомляють в Рівненській ОДА.

На Сарненщині провели в останню дорогу двох жителів села Корост.

Олег Кошняр був мобілізований до лав ЗСУ у вересні 2022 року. Служив у 14 ОМБр стрільцем-санітаром.

На жаль, 13 жовтня, в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання Герой загинув в районі населеного пункту Першотравневе Куп’янського району Харківської області.

Руслан Сябро на службу був мобілізований у червні 2023 року. Служив у 42 ОМБ. На жаль, 18 жовтня воїн помер через гостру серцево-судинну недостатність.

У Рівному схилили голови одразу над трьома захисниками.

Дмитро Одинець народився 4 березня 2000 року у Рівному. Навчався у 25 школі, потім у Київському національному університеті біоресурсів і природокористування. У мирному житті навчав дитей плавати, працював в ІТ-сфері.

Солдат Дмитро Одинець загинув 16 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Синьківка Харківської області.

Дмитро Тихонюк народився 20 лютого 1987 року в Рівному. Навчався спершу в 1-й, потім у 10-ій школі, згодом в училищі №1. Закінчив РЕГІ. Працював кур’єром на Новій пошті.

Загинув 36-річний Дмитро 11 жовтня 2023 року поблизу міста Мар’їнка на Донеччині.

Воїн Анатолій Солтис народився у селі Привільне, що на Дубенщині. Працював у КП “Рівнеелектроавтотранс”. Мобілізували Анатолія 10 травня цього року. Служив на Куп’янському напрямку.

Загинув 14 жовтня 2023 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі села Першотравневе на Харківщині.

Острозька громада прощалася із мешканцем села Слобідка Русланом Приходьком.

48-річний воїн загинув 11 жовтня 2023 року внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Лиман Перший Харківської області.

Володимиреччина також у скорботі за Василем Ковпаком.

Він народився у 1973 році. Служив навідником 1-го єгерського відділення 68-ої окремої єгерської бригади. Загинув, виконуючи бойове завдання.

Читайте також: На Рівненщині оголошено конкурс на здобуття обласної премії імені Ганни Леончук

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *