На Рівненщині виявлятимуть недобросовісних управлінців

На Рівненщині виявлятимуть недобросовісних управлінців - INFBusiness

При ОДА продовжує працювати робоча група “Прозорість та підзвітність”. Про її діяльність розповіла під час брифінгу заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило.

Модератор – директор Департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій ОДА Олександр Поліщук.

До складу групи входять представники ОДА та правоохоронних органів. Її завдання – моніторинг публічних закупівель, а головна ціль – виявляти недобросовісних управлінців. Таким чином запобігати корупційним правопорушенням, – розповіла Іванна Смачило.

За наслідками виявлення порушень чи підозрілих закупівель, група буде звертатися до правоохоронних органів для реагування. Допомогу в якісному фільтруванні закупівель надасть компанія YouControl, з якою підписаний меморандум.

Також аналізуватимемо витрачання коштів з Фонду ліквідації. На сьогодні з цього фонду Рівненська ОДА отримала гроші на 6 об’єктів, тому вчасність, прозорість і доброчесність при їх освоєнні є пріоритетним, – зазначила заступниця голови.

Водночас жителі Рівненщини зможуть самостійно відстежувати усі проведені в області закупівлі.

На сайті Рівненської ОДА розміщений банер "Прозорість та підзвітність" з посиланням на рубрики, де будуть дані про процедури придбання товарів чи послуг обласною, районними адміністраціями, органами місцевого самоврядування та витратах з Фонду ліквідації.

Читайте також: За тиждень волонтери з Рівненщини відновили 17 будинків Кочубеївської громади

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *