Назавжди 28: Рівне попрощається з молодим воїном

Назавжди 28: Рівне попрощається з молодим воїном - INFBusiness

Сьогодні рівняни схилять голови у пошані до захисника України Миколи Коробчука, який загинув у боротьбі з окупантом

Микола Коробчук народився 10 травня 1996 року в селі Бочаниця, колишнього Гощанського району. Закінчив Бочаницький ліцей, а потім здобув фах водія-механіка в Клеванському професійному ліцеї. Працював водієм на ТДВ «Рівнехолод», хлібзаводі «Рум’янець», а згодом на таксі Opti.

«Микола ніколи не мріяв стати військовим, не хотів цього. Він не мав досвіду. Служби в армії, але, коли отримав повістку, відразу пішов до ТЦК. А вже у серпні 2023 року поїхав на навчання. Говорив, що не збирається ховатися, що готовий стати на захист. Микола був відданий своїм побратимам, готовий був іти на все заради них, і вони також готові були стояти за нього», – розповідає дружина Героя Наталія.

Добрий, веселий, життєрадісний Микола завжди приходив на допомогу оточуючим, прагнув підтримати та розрадити рідних, та й сам не впадав у відчай.

«Микола старався мене заспокоїти. Навіть, коли починала плакати, сварився, щоб не думала про погане. Хлопці постійно його підтримували, а він говорив, що піде з ними до кінця. Тепер його побратими підтримують мене…», – продовжує Наталія.

На жаль, 28-річний солдат Микола Коробчук загинув 6 липня 2024 року, виконуючи бойове завдання на Луганському напрямку.

Прощання із Героєм відбудеться сьогодні, 11 липня, о 9.30 на майдані Незалежності у Рівному. Чин похорону здійснять у Свято-Покровському кафедральному соборі. Поховають його на кладовищі «Нове»

Читайте також: На ринку "Дикого" у Рівному перевіряли трудових мігрантів.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *