Підприємство на Рівненщині попри війну, вкладає кошти у свій розвиток (ВІДЕО)

Анна Яцук

Підприємство на Рівненщині попри війну, вкладає кошти у свій розвиток (ВІДЕО) - INFBusiness

Інвестиції попри війну. Підприємство на Рівненщині, не зважаючи на бойові дії у державі, вкладає кошти у свій розвиток. Мова про “Вераллія Україна”, що у селі Зоря, Рівненського району. Як працюють у період великої війни, дивіться у сюжеті.

Виробник скляної тари “Вераллія Україна” цьогоріч святкує своє 50-ти річчя. Підприємство виробляє скляну тару для алкогольних напоїв і продуктів харчування. На підприємстві працює понад 480 людей. За час повномасштабного вторгнення, у свій розвиток вклали майже 25 млн євро.

Прагнемо йти шляхом сталого розвитку, завдяки нашій останній інвестиції, а це надсучасний газовий фільтр, ми станемо першими виробниками скла, які дотримуються нового українського закону щодо викидів газу в атмосферу, – каже генеральний директор Verallia Україна Даніель Саксік.

Наразі "Вераллія Україна" виготовляє понад 200 видів склотари. Продукція підприємства поставляється в регіони України та 17 країн світу. Нещодавно цей список поповнила і Великобританія.

Багатьом цікаво, що відбувалось 18 місяців тому, коли почалась повномасштабна війна. про що ми говорили в головному офісі в Парижі чи Німеччині? Насправді ми знали що все буде добре і це навіть не обговорювали. Ми вирішили збільшити інвестиції, – резюмує голова правління Verallia Німеччина та східна Європа Дірк Біссель.

400 мільйонів у рік. Стільки пляшок та банок виробляє підприємство. Попри воєнний стан і мобілізацію значної кількості працівників, не втратили свої позиції на ринку склотари в Україні.

У планах заводу, відкриття ще однієї печі. До кінця року вони планують підняти обсяг інвестицій у виробництво до 32 млн євро.

Читайте також: Для учасників бойових дій та людей з інвалідністю внаслідок війни діятиме програма безкоштовної професійно-технічної освіти

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *