Підстанціям обласної екстренки надійдуть генератори від МОЗ

Підстанціям обласної екстренки надійдуть генератори від МОЗ - INFBusiness

Підстанціям обласної екстренки надійдуть генератори від МОЗ. Про це стало відомо на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства під головуванням Білик Юрія.

Таке доручення регіони отримали від Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Резервні джерела живлення закуплені коштом державного бюджету. Скільки саме їх потребують підрозділи Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, підприємство має повідомити профільний Департамент цивільного захисту та охорони здоров’я населення РОДА. Відповідно до цього і буде сформований запит.

Як пояснив перший заступник голови Рівненської ОВА, голова постійної комісії обласної ради з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією Сергій Подолін, сьогодні всі медичні установи області мають бути готові до можливих ризиків та кризових ситуацій в енергетиці. І держава дає можливість підготуватися. Завдання кожного керівників — оперативно спрацювати в цьому питанні.

Працюючи над питаннями порядку денного, члени комісії підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до Статуту КП Рівненський спеціалізований Диспансер радіаційного захисту населення РОР. Вони стосуються зміни назви посади керівника: з головного лікаря – на директора. Відтак, диспансер став останнім серед комунальних медпідприємств області, де затверджують такі зміни.

Підтримали депутати й звернення Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка щодо погодження внесення змін до структури та штатного розпису.

Як пояснив директор РОКЛ Віктор Ткач/ Viktor Tkach, в лікарні вже кілька років працює відділення паліативної допомоги. Однак на виконання умов договору з НСЗУ Національна служба здоров’я України на базі відділення вони створюють відділ мобільної паліативної допомоги, в якому працюватимуть три лікарі та дві медсестри. Відтак, лікарня, як і раніше, надаватиме послуги паліативу стаціонарно і працюватиме на виїзді, одна вже маючи окремий підрозділ — як того вимагає НСЗУ.

Кілька питань порядку денного стосувалися погодження змін до фінансових планів медичних підприємств. Зокрема, в КП "Рівненська обласна стоматологічна поліклініка" РОР та Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Після обговорення члени комісії їх погодили.

Читайте також: Навчались за кордоном і повернулись із фронту "на щиті": у Рівному провели Героїв (ВІДЕО)

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *