Письменник і військовий з Рівненщини розповім дітям про творчість і боротьбу

Письменник і військовий з Рівненщини розповім дітям про творчість і боротьбу - INFBusiness

Максим Парфіненко – родом із Костополя. Активний учасник подій Майдану, ветеран російсько-української війни, боєць ЗСУ. Відомий своїм дебютним романом “Майже війна: обміть”, над яким працював 8 років. Це історія про життя, війну, кохання, про почуття, єдність та віру в перемогу.

Перші дитячі твори письменник написав для свого сина Артема. Зокрема, казка Максима Парфіненка "Дивовижі чарівної липи" увійшла до збірки "Тато читає". Книга була видана в рамках проєкту "Тату, почитай", який 2022 року реалізувала Рівненська обласна бібліотека для дітей.

Днями письменник та військовий зустрівся з читачами двох обласних книгозбірень: бібліотеки для дітей та Рівненська обласна бібліотека для молоді.

Спільно читали уривки творів, а ще військовослужбовець розповів дітям про те, як під час війни прокидається бажання творити: писати картини та книги. Максим Парфіненко поділився історіями з життя на фронті.

Особливу увагу звернув та те, наскільки важливим є питання мови у вихованні патріотів.

Якщо росіянин одягне вишиванку, то в ньому впізнають росіянина після того, як почують російську мову, – вважає письменник і військовий.

Також Максим Парфіненко закликав молодь вести здоровий спосіб життя, цікавитися історією та культурою свого народу, рідного міста та області.

Читайте також: У закладах освіти Рівненщини підключають "тривожну кнопку"

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *