Пиво врятує від пияцтва

Пиво врятує від пияцтва - INFBusiness

Італійські вчені радять поїти дітей пивом, щоб у дорослому житті вони не стали алкоголіками.

Експерти впевнені, підпоювати нащадків, як то кажуть, змолоду, повинні самі батьки. І рекомендують наливати не більше 150 мл (!) у день пива або червоного вина під час трапези у колі сім’ї. Мовляв, помірну кількість алкоголю в компанії рідних (читай – культурно та цивілізовано, а не потай, у під’їзді або підвалі) зменшить зацікавленість підлітків алконапоями.

Вчені ставлять на те, що тинейджери не будуть напиватися та експериментувати з різними міцними напоями. Адже, як відомо, заборонений плід завжди солодкий. А якщо самі батьки наливають або навіть вмовляють випити… Що тут цікавого? Зате в майбутньому може позбавити необхідності відвідування курсів для анонімних алкоголіків.

Заборони батьків калічать дитину

Суворі батьки і життя під вічними заборонами – найкоротший шлях дитини до алкоголізму, наркозалежності та інших трагедій, після чергових досліджень зробили висновок італійські вчені під керівництвом провідного експерта Лі Струни. Дослідники працювали з двома групами молодих людей, що проживають в регіонах Абруццо і Умбрії. До першої групи увійшли 80 юнаків і дівчат у віці від 25 до 30 років, до другої –  така ж кількість респондентів, але значно молодше – від 14 до 18 років.

Як виявилося, діти, батьки яких були категорично проти алкоголю, в старшому віці стають залежними від шкідливих звичок. Крім цього, заборона на продаж алкоголю або відмова у продажу його підліткам, лише посилює бажання тинейджера випити. І навіть штовхає на необдумані вчинки, пов’язані з ризиком для життя або криміналом.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *