Півтора місяця полону та тортур: історія військовослужбовця який несе службу у Дубенському РТЦК та СП (ВІДЕО)

Людмила Жук, Володимир Захаров

Півтора місяця полону та тортур: історія військовослужбовця який несе службу у Дубенському РТЦК та СП (ВІДЕО) - INFBusiness

Полон, поранення, побиття та емоційне знущання. Через це пройшов військовослужбовець Володимир. Зараз проходить службу в одному з комісаріатів рівненської області. Після отриманого поранення поки що не може повернутися до своїх побратимів на фронт. Більше про військовий шлях захисника дізнавалася наша Людмила Жук.

Володимир став на захист країни у перший день повномасштабного вторгнення.

Згодом захисник потрапив у полон. Сталося це у харківській області.

Та окупанти не зупинилися і на цьому. Тортури продовжувались.

Спершу перебував у місті Сватове Луганської області.

Згодом військовослужбовця утримували у Курську, потім у Севастополі. Пробувши у полоні півтора місяця, Володимир зізнається найважче було психологічно.

Згодом Володимир таки потрапив під обмін військовополоненими.

Після обміну розпочався довгий період лікування та реабілітації. Окрім бажання повернутися додому, була у Володимира інша мрія.

Зараз захисник не має змоги повернутися на фронт. Реабілітація та операції ще тривають. Проте військову справу не збирається залишати.

Від початку повномасштабного вторгнення була пропозиція, щоб військові які отримали поранення та не можуть повернутися до своїх побратимів працювали у військових комісаріатах. У нашій області розпочинають запроваджувати такі ротації.

Читайте також: У Рівному під час руху з маршрутки випала та травмувалась пасажирка

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *