Плата за користування водними об`єктами Рівного склала майже 1,5 млн гривень

Плата за користування водними об`єктами Рівного склала майже 1,5 млн гривень - INFBusiness

За підсумками восьми місяців 2023 року підприємства м. Рівне, що у своїй діяльності використовують водні об`єкти, спрямували до бюджетів 1492 тис гривень рентної плати за спеціальне використання води.

 Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області.

Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 192 тис гривень.

Із загальної суми надходжень до державного бюджету перераховано 820 тис гривень, що перевищує минулорічні показники на 105 тис гривень.

Відповідно місцеві скарбниці отримали 670 тис гривень плати за спеціальне використання води. Цей показник збільшився на 87 тис гривень порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Нагадаємо, що платниками рентної плати за спеціальне використання води є суб’єкти господарської діяльності незалежно від форми власності, а також фізичні особи – підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.

Рентна плата за спеціальне використання води сплачується водокористувачами за фактичний обсяг води, який вони використали.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *