Поліцейські у школах: на Рівненщини почали працювати 37 офіцерів освітньої безпеки (ВІДЕО)

Владислав Стецюк, Андрій Дейнега

Поліцейські у школах: на Рівненщини почали працювати 37 офіцерів освітньої безпеки (ВІДЕО) - INFBusiness

У школах Рівненщини запрацювали поліцейські. Вони забезпечують порядок, стежать за дотриманням безпеки, не пускають сторонніх та запобігають булінгу. В одній зі шкіл де вже працюють поліцейські побував Владислав Стецюк.

Так Анатолій Корнійчук перевіряє людей на вході в школу. Чоловік вже 20 років працює в поліції охорони. Нині, забезпечує порядок у Костопільському ліцеї №1.

Анатолій Корнійчук вже тиждень працює поліцейським у школі. Каже, поки небезпечних інцидентів не було. Лише цікавість від школярів.

Школярі кажуть, для них це щось нове. Проте ніякого дискомфорту присутність поліцейського не викликає. Навпаки, додає впевненості.

Директорка ліцею Людмила Ярошик каже, найважливіше це безпека дітей, особливо у час великої війни.

Офіцери безпеки у школах – проєкт Міністерства освіти та МВС. Кожен поліцейський проходив спеціальний курс по роботі з дітьми. Перебувають вони у штаті національної поліції. Поки це пілотний проєкт, тому не у всіх навчальних закладах є офіцери безпеки.

Нині, у Костопільській тергромаді 4-ри ліцеї мають офіцерів безпеки. Загалом на Рівненщині – у понад 30 школах. Планується, аби у кожному навчальному закладі були свої поліцейські.

Читайте також: Хотів уникнути відповідальності: на Рівненщині патрульним знову пропонували неправомірну вигоду

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *