Повернення переплати за газ: що потрібно знати жителям Рівненщини

Повернення переплати за газ: що потрібно знати жителям Рівненщини - INFBusiness

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) оприлюднила конкретний порядок для повернення переплати за послуги з газопостачання.

 Це спрощує процедуру для споживачів.

Для повернення переплати слід звернутися до постачальника з письмовою заявою, у випадку якщо постачальник відмовляється виконувати вимоги щодо повернення потрібно звернутися до НКРЕКП.

Про це повідомляє НКРЕКП. Комісія надала оптимальний порядок дій споживачів.

1. Першим із кроків, які рекомендується здійснити споживачам, є звернення до постачальника із заявою про повернення переплати за газ. Зробити це потрібно письмово, заповнивши форму: (заява 1 (http://surl.li/slqrg).

Відповідно до встановлених правил, переплата може бути зарахована на наступний розрахунковий період. Крім того, гроші можуть повернути на поточний рахунок протягом п’яти робочих днів після надходження запиту.

2. У випадку, якщо постачальник не виконав вимоги споживача щодо повернення переплати, слід звернутися до НКРЕКП із зверненням (заява 2 (http://surl.li/slqrs), додаючи копії документів, що підтверджують звернення до постачальника. Наголошується, що перед поданням скарги до НКРЕКП споживач повинен обов’язково виконати перший крок – звернення до постачальника.

Це необхідно для того, щоб регулятор міг надати підтримку у вирішенні ситуації та забезпечити ефективне повернення переплати за газ. У випадку порушення правил ринку газу постачальникам можуть бути застосовані різноманітні санкції, включаючи штрафи та анулювання ліцензій.

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *