Про що говорив нардеп Олексій Гончаренко у Рівному? (ВІДЕО)

Павло Невесенко, Володимир Захаров

Про що говорив нардеп Олексій Гончаренко у Рівному? (ВІДЕО) - INFBusiness

До Рівного завітав Народний депутат України Олексій Гончаренко. В місцевому центрі він зустрівся з містянами, де поговорив про поточний стан справ в Україні та з якими викликами нам доведеться стикнутися. Про основні тези нардепа на зустрічі розповість Павло Невесенко.

Свою зустріч Олексій Гончаренко розпочав темою про війну в Україні. Розповів, які закони вносив на розгляд Верховної ради. Одним з важливих є закон про ротацію військових на фронті.

А ось ініціативу про демобілізацію військових від Олексія Гончаренка депутати навіть не захотіли розглядати. Згідно з запропонованим закону військові які воюють 18 місяців, мають право звільнитися. У зв’язку з цим дружина військовослужбовця запитала у нардепа чи будуть ефективними всеукраїнські акції, щодо цього питання.

Олексій Гончаренко висловив сподівання, що після таких акцій влада все ж таки почує українців і закон про демобілізацію буде проголосований. Також висловив свою думку, щодо ймовірних виборів президента України у 2024 році. Переконаний таким чином Володимир Зеленський хоче узурпувати владу в Україні.

Не оминув увагою Олексій Гончаренко і статтю Валерія Залужного для видання The Economist, а потому звільнення командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ Віктора Хоренка. Впевнений ці речі взаємопов’язані.

Згадав нардеп також і про Всеукраїнські акції гроші на ЗСУ, а не бруківки. Розповідає раніше подав законопроєкт, який би унеможливлював витрати коштів з місцевих бюджетів на власні забаганки, а не для армії. Втім, тоді його ініціативу теж не підтримали.

На сам кінець Олексій Гончаренко розповів, що Україна переможе Росію у цій війні, навіть якщо вона буде довгостроковою. Втім, для цього треба зберегти країну зсередини.

Читайте також: На Рівненщині зареєстрували летальний випадок від Covid-19 

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *