Простір «ДієВО»: молодь Костопільської громади може корисно провести дозвілля

Простір «ДієВО»: молодь Костопільської громади може корисно провести дозвілля - INFBusiness

Молодіжний простір «ДієВО» запрацював у Костополі в жовтні минулого року. Це місце, де можна розважитись, отримати корисну інформацію та гарно провести час із однолітками. Ініціювали створення першої такої локації в громаді члени молодіжної ради при Костопільській міській раді.

 Про це повідомляє Костопільська міська рада.

«Відповідно до чинного законодавства молоддю вважають людей віком від 14 до 35 років. Але простір відвідують люди різного віку. Члени молодіжної ради завжди присутні на зустрічах, адже ми раді, що в громаді вдалося започаткувати такий проєкт і самим до нього долучатися», — розповідає секретар молодіжної ради при Костопільській міській раді Софія Мориконь.

Двічі на тиждень у молодіжному просторі влаштовують цікаві заходи. Серед них тренінги із тактичної медицини, зустрічі із психологом, тренінги з національно-патріотичного виховання, перегляди фільмів, ігрові вечори, квести, тематичні зустрічі тощо. МП «ДієВО» працює на базі КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» КМР. Він відчинений для гостей двічі на тиждень: щовівторка і щоп’ятниці. Анонси зустрічей можна знайти на сторінках Костопільської міської ради у традиційній підбірці заходів. Також зустрічі анонсують на Instagram-сторінці молодіжної ради.

Простір «ДієВО»: молодь Костопільської громади може корисно провести дозвілля - INFBusiness

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *