Рідні загиблого військового з Рівненщини просять присвоїти йому звання Героя України

Рідні загиблого військового з Рівненщини просять присвоїти йому звання Героя України - INFBusiness

Рідні загиблого військового просять підтримати петицію про присвоєння почесного звання Героя України (посмертно) молодшому сержанту, командиру відділення безпілотних авіаційних комплексів, Сернюку В’ячеславу Петровичу 28 серпня 1985 року народження, уродженцю с. Сварині, що на Рівненщині.

Петиція з’явилася на сайті Президента України.

В’ячеслав завжди був вірний військовій присязі і без вагань виконував свій обов’язок. Вперше ще у 2014-2015 роках брав участь в антитерористичній операції у складі 24 ОМБ, а на момент повномасштабного вторгнення перебував за кордоном , однак без вагань, на другий же день, повернувся в Україну і вже 20.04.2022 року був призваний по мобілізації до лав Збройних Сил України. Пройшовши навчання та підготовку на полігоні, 19.05.2022 року був скерований до 68 ОЄБ ім.. Олекси Довбуша, у складі якої з першого і до останнього дня знаходився на передовій у Донецькій області. В’ячеслав перебував у роті розвідки. За час війни опанував керування розвідувальними БПЛА та був нагороджений грамотою командувача оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» 14.03.2023 року.

"Завжди справедливий, чесний, мужній, відважний, сильний – таким пам’ятатимемо його ми та побратими, справжнього «Господаря» як у цивільному, так і у воєнному житті. В’ячеслав завжди дбав, щоб всього в усіх було вдосталь, вмів обходитися з усілякою технікою. На кожен свій «вихід» йшов безстрашно, адже завжди говорив: «Хто, як не я»…На жаль 17 червня 2023 року, виконуючи бойове завдання по захисту Батьківщини в районі населеного пункту Благодатне Донецької області, В’ячеслав загинув… Без люблячого татка залишилося дві донечки, без чуйного сина – мати, без коханого чоловіка – дружина. Пишаюся В’ячеславом, його відданістю військовій присязі на вірність Українському народові і вважаю,що він заслуговує на найвищу державну нагороду почесне звання «Герой України» (посмертно). Прошу Вас, Пане Президент, присвоїти молодшому сержанту, командиру відділення безпілотних авіаційних комплексів, Сернюку В’ячеславу Петровичу цю нагороду. Вічна пам’ять, честь та слава всім захисникам та захисницям, котрі віддали свої життя за наше сьогодення", – йдеться в тексті петиції. 

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *