Рівне отримало сполучення з головними курортами країни (ВІДЕО)

Ілля Томашевський

Рівне отримало сполучення з головними курортами країни (ВІДЕО) - INFBusiness

Рівне вперше отримає пряме сполучення за популярним, серед туристів, напрямком. З 10-го грудня почав діяти новий графік руху поїздів. Зокрема, поїзд до Ужгорода відтепер курсуватиме щоденно. А ще невдовзі запустять новий залізничний маршрут через обласний центр – до Рахова. Детальніше – дивіться далі.

З 21 грудня через Рівне почне курсувати поїзд у напрямку Івано-Франківська та головних курортів Карпат: Яремче, Ворохти та Буковеля. В Укрзалізниці анонсували призначення потяга Луцьк-Рахів. Це головне нововведення оновленого графіка, який почав діяти з 10-го грудня.

З Рівного даний поїзд відправлятиметься об 19-ій годині. А на кінцеву до Рахова прибуватиме близько 9-ої ранку. Зворотне відправлення о 19:37, а зупинка у Рівному буде орієнтовно о 9:50 ранку. Курсуватиме новий залізничний маршрут через день. Натомість щоденним став інший поїзд, яким рівняни можуть дістатися Закарпатських курортів. А також зробити пересадку на міжнародний рейс до Будапешта та Відня у Чопі сполученням Луцьк-Ужгород. Він відправляється з Рівного в той самий час що й поїзд на Рахів.

Квитки на новий поїзд вже є у касах та онлайн застосунку Укрзалізниці. Вартість проїзду з Рівного до Рахова у плацкартному вагоні коливається у межах 180 гривень. Купейний на 100 грн дорожче. До Ужгорода ціна суттєво не відрізняється.

Інших суттєвих змін у новому розкладі немає. Поїзд Хелм-Київ, який курсує через Рівне видовжили до Дніпра. Крім цього відбулося незначне коригування відправлення і прибуття пасажирських та приміських поїздів, які курсували дотепер. Від кількох хвилин до години. Детально з цими змінами можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці.

Читайте також: Який бюджет виділять для підприємств медицини Рівненщини на 2024 рік

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *