Рівне вшанує загиблого Героя Володимира Легкого

Рівне вшанує загиблого Героя Володимира Легкого - INFBusiness

48-річний молодший сержант Володимир Легкий загинув 19 лютого 2024 року на Харківщині під час виконання бойового завдання із захисту України, мужньо виконавши військовий обов’язок. Прощання із Героєм відбудеться завтра, 26 березня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі “Нове”. Про це повідомляють в Рівненській міській раді.

Володимир Легкий народився в 1975 році в Калінінградській області. В 1979 році разом з батьками повернувся в Україну, в місто Рівне. Навчався в 12 школі.

Дитинство та юність провів не тільки за навчанням, а і як наставник для меншого брата, якого дуже хотів, чекав, а в майбутньому турбувався про нього і любив. А з початком 90-х був активним помічником та підтримкою в сім’ї. Дуже любив будівельну справу, хотів стати майбутнім інженером-будівельником. У 1998 році закінчив Українську державну академію водного господарства (сучасний НУВГП) спеціальністю “Інженер-будівельник, – розповідають рідні Героя.

У 1999 році Володимир проходив військову службу в Збройних Силах України. Служити подобалось, тому що любив брати відповідальність за своїх побратимів. Після армії одружився, а через рік став щасливим батьком гарної донечки.

Працював в будівельній сфері: був майстром, виконробом, інженером з охорони праці, допомагав близьким виконувати ремонтні роботи. Намагався максимально забезпечувати сім’ю.

Коли ж розпочалося повномасштабне вторгнення, Володимир долучився до лав ЗСУ з січня 2023 року. Служив у Дніпропетровській, Донецькій, Харківській областях на передових позиціях. Він йшов захистити від ворога свою сім’ю, дочку, наш край і Україну.

Володимира поважали й цінували побратими: відповідального, доброзичливого, щирого, чесного, справедливого. Він умів співчувати й завжди приходив на допомогу в біді. Дуже любив свою доньку. З дитячих років завжди радів і пишався її досягненнями, знаходив час та можливість бути поряд в шкільні роки та в період навчання в КПІ. У грудні 2023 року у зв’язку із ротацією військ отримав відпустку додому на 10 днів. Він був дуже радий цьому «ковтку свіжого повітря», але розумів, що країна його чекає… Він виконав свій синівський обов’язок перед Батьківщиною ціною свого життя, – розповідають рідні.

Читайте також: Полеглому бійцю з Рівненщини просять присвоїти звання Героя України

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *