Рівненську область відзначили за розвиток українського експорту

Рівненську область відзначили за розвиток українського експорту - INFBusiness

Рівненську ОВА відзначили подякою за вагомий внесок у розвиток вітчизняного експорту під час Export Credit Forum 2023. Про це повідомляє заступник голови ОДА Сергій Гемберг, який взяв участь у заході.

Export Credit Forum 2023 відбувся у Києві й був присвячений фінансовим інструментам підтримки експансії українських товарів, робіт та послуг на світові ринки. Участь взяли понад 200 гостей, які висловили своє бачення стратегії державної підтримки експортерів в умовах воєнного часу.

Рівненщина – експортноорієнтована область. При цьому 82% загального обсягу експорту спрямовується до країн ЄС. Також область активно переходить з сировинної на переробну економіку. Адже це забезпечує виготовлення продукції з доданою вартістю, – каже Сергій Гемберг.

Рівненську область відзначили за розвиток українського експорту - INFBusiness

Задля ефективної реалізації експортного потенціалу Рівненщини налагоджена співпраця з ПрАТ "Експортно-кредитне агентство". Тож на сьогодні обсяг підтриманого агентством експорту з області складає 152,2 млн гривень. Укладено кредитних договорів на суму 69,7 млн гривень.

Також Рівненщина посіла перше місце серед регіонів України за кількістю підтриманих агентством угод – 17.

Організували захід Експортно-кредитне агентство у партнерстві з Міністерством економіки України та за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".

Читайте також: На засніжених дорогах Рівненщини чергує техніка

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *