Що подарувати дітям на День Святого Миколая

Що подарувати дітям на День Святого Миколая - INFBusiness

Незабаром ми святкуватимемо День Святого Миколая. В одних сім’ях дітки пишуть листи Святому Миколаю з проханнями та побажаннями. В інших такої традиції немає, але все одно вранці 19 грудня дитина заглядатиме під подушку у пошуках подарунка. Що ж туди покласти?

Відразу скажемо, що, на відміну від Нового року, на День Святого Миколая не варто дарувати дорогі подарунки. Вони не дуже добре поєднуються з концепцією свята: адже ми розповідаємо про те, що святий допомагав бідним, а сам намагався жити скромно. Тому головною цінністю подарунка на це свято має стати не ціна, а емоції та враження. 

Солодощі

Здавна на Миколу прийнято дарувати «миколайчики» – медові чи імбирні пряники. Їх рецепт можна подивитися тут. На Західній Україні це робив священик: він вручав дітям пряник в обмін на обіцянку поводитися краще в новому році.

Якщо ти хочеш покреативити, зверни увагу на солодкі набори для творчості. Сьогодні у продажу є чудові заготовки для того, щоб зробити із пряників будиночок, ялинку, сани Санти з оленями і навіть поїзд – новорічний експрес. Дітям такий подарунок буде набагато цікавішим, ніж звичайний пряник. І крім того, створити смачну конструкцію ви зможете всією родиною. 

Що подарувати дітям на День Святого Миколая - INFBusiness

На День Святого Миколая необов’язково дарувати дорогі подарунки © freepik.com

Книги

Головне, потрапити у вік дитини та підібрати тематику. Вона в цьому випадку універсальна – скоро новорічні свята, а отже, потрібні книги про Новий рік та Різдво. 

Цікавим подарунком для малюків буде новорічний віммельбух: за його допомогою можна влаштувати справжній сімейний конкурс і наввипередки відшукувати картинки на сторінках. А ось старшим діткам підійдуть новорічні детективи та пригоди: наприклад, «Різдвозавр» Тома Флетчера або «Життя та пригоди Санта Клауса» Френка Баума (автор «Чарівника країни Оз»). 

Набори для творчості

Якщо твоя дитина любить щось робити своїми руками, прекрасним подарунком для неї стануть набори для творчості. Вони також є у новорічній тематиці: дитина може розписати фарбами новорічну кулю, зібрати гарну гірлянду, пошити чобіток із фетру, зробити набір гіпсових чи дерев’яних іграшок на ялинку, створити власну різдвяну свічку. Такі подарунки не тільки розвивають фантазію та творчий початок: дитина нескінченно пишатиметься тим, що допомогла прикрасити будинок до свята. 

Набори для експериментів

День Святого Миколая – це день чудес. Ти можеш допомогти дитині зробити диво своїми руками. Усього й потрібно, що купити набір для хімічних чи фізичних дослідів. Повір, такий подарунок не залишить байдужими навіть дорослих. Разом з дитиною ви зможете створити свій власний сніг, виростити гарячі кристали, зробити веселку, подивитися на фараонових змій та намалювати картину на молоці. Є набори на кілька десятків експериментів, тож їх вистачить на кілька днів. 

Раніше ми писали про те, що робити, щоб дитина менше хворіла.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *