Скандал в РДГУ: Хто винен, викладачка чи студентка?

Павло Невесенко, Павло Стецюк

Скандал в РДГУ: Хто винен, викладачка чи студентка? - INFBusiness

Покидає університет після одного місяця навчання. У Рівненському ВУЗі конфлікт між викладачкою та студенткою переріс у те, що остання не хоче навчатися у виші. Мова йде про педагогічний факультет РДГУ та студентку заочної форми навчання Наталію Мельник. Зі слів Наталії, після агресивної поведінки викладачки, вирішила залишити університет. При цьому додає, в навчальному закладі не хочуть повертати кошти, які заплатила за навчання. Як коментують ситуацію в університеті, дивіться далі у сюжеті.

Наталія Мельник вступила в РДГУ на спеціальність початкова освіта та інклюзивний напрямок. Під час настановчої сесії у неї виник конфлікт з викладачкою інформатики. Студентка розповідає, хотіла звернутися за допомогою до педагога у вирішенні поставленого завдання. Натомість отримала агресивну відповідь.

Після цього дівчина твердо вирішила, що не хоче більше навчатися в університеті. Мала розмову з деканом факультету щодо викладачки. Останній навіть вмовляв Наталію не покидати навчання.

Втім, студентка була невблаганною і все-таки вирішила покинути навчання в університеті після місяця навчання. Натомість розповідає тепер стикнулася з агресією з боку бухгалтерії та керівництва закладу, які не хотіли повертати заплачені гроші за навчання. Дівчину дивувала така поведінка працівників.

Натомість викладачка з якою трапився конфлікт у Наталії розповідає – студентка зателефонувала їй і почала вимагати, аби та зробила замість неї поставлене завдання. Оскільки вичитка лекцій проходила в онлайн-режимі, викладачка каже, ніколи не бачила студентки Наталії Мельник. Останній повідомила, що уже під час самої сесії розберуть усі проблемні завдання. На це студентка відповіла, що на сесію не приїде.

В самому університеті розповідають, що проблема вигадана. Втім, проведуть службове розслідування стосовно дій викладачки.

При цьому Роман Павелків запевняє, прийняли заяву на відрахування студентки. Також університет поверне кошти, які сплатила остання за навчання.

Наталія Мельник стверджує, справа не в грошах сплачених за навчання. Проблему бачить у ставленні працівників РДГУ до студентів. В самому виші запевняють конфліктну ситуацію уже вирішили.

Читайте також: Старт опалювального сезону: хто у Рівному з теплом, а в кого батареї досі холодні? (ВІДЕО)

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *