Скільки коштують на рівненському ринку овочі? (ВІДЕО)

Владислав Стецюк, Андрій Дейнега

Скільки коштують на рівненському ринку овочі? (ВІДЕО) - INFBusiness

Була 60 гривень, стала 13. Мова про ціни на цибулю, яка входить до борщового набору. Скільки коштують овочі на рівненському ринку та у скільки обійдеться приготувати борщ, дізнавався Владислав Стецюк.

Микола продає овочі на ринку у Рівному. Сам продукти не вирощує, купує у фермерів з Дядьковичів. Каже, ціна наразі значно впала на борщовий набір. Картоплю можна придбати по 8 гривень за кілограм.

Цибуля на ринку трохи зросла у ціні. Нещодавно вартувала 11 гривень, тепер 13. Продавець овочів доставляє цибулю з Миколаївщини та Одещини. Каже, підняв вартість, бо у фермерів ціна зросла та все ж це дешевше ніж минулого року. Тоді вона вартувала близько 30 гривень.

М’ясо для борщу зросло, у порівняні з минулим роком. Найдешевше вартує суповий набір.

Директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Рівненської ОВА Костянтин Мокляк каже, ціна на м’ясо зросла через здорожчання пального.

Рівняни по різному ставляться до таких цін на продукти.

Директорка департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОВА Надія Переходько каже, ціни на овочі впали вдвічі, у порівняні з минулим роком. Така вартість на продукти може негативно вплинути на кількість посівів у наступному році, через що ціна може зрости.

Загалом усі необхідні інгредієнти для борщу обійдуться у 150 гривень. Це на 50 гривень дешевше ніж торік.

Читайте також: Тваринницькі підприємства Рівненщини нарощують темпи розвитку

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *