Сьогодні майже 2 тисячі фармацевтів Рівненщини відзначають своє професійне свято

Сьогодні майже 2 тисячі фармацевтів Рівненщини відзначають своє професійне свято - INFBusiness

Щороку у третю суботу вересня в Україні відзначають День фармацевтичного працівника.

У Рівненській ОДА Зазначають, На сьогодні у Рівненській області в галузі працює майже дві тисячі фахівців. Загалом діє 593 аптечні заклади: 496 аптек, 94 аптечних пункти, 2 аптечних склади, розповів начальник Держлікслужба у Рівненській області Сергій Лебедь.

Цьогоріч на базі Держлікслужби області відновила роботу лабораторія з контролю якості лікарських засобів. Тут проводять лабораторні дослідження препаратів та надають висновки про відповідність ліків вимогам законодавства.

Вітаю фахівців з професійним святом та дякую за роботу. Наші фармацевти – частина великої медичної команди Рівненщини! Їх діяльність напряму пов’язана зі здоров’ям людей. А люди – головна наша цінність, — зазначив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

Він нагадав, що на початку повномасштабного вторгнення аптечна мережа Рівненщини швидко налагодила свою роботу та стабілізувала ціни на лікарські препарати.

Також представники аптек постійно відгукуються на звернення Рівненської обласної військової адміністрації та надають гуманітарну допомогу лікарням і військовим.

Читайте також: Сприяв у вступі на навчання для ухилення від мобілізації: суд взяв під варту рівнянина

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *