Суд не може розглядати справу через прокурора: ексвійськком Рівненщини хоче вийти із СІЗО (ВІДЕО)

Ольга Данілюк, Павло Стецюк

Суд не може розглядати справу через прокурора: ексвійськком Рівненщини хоче вийти із СІЗО (ВІДЕО) - INFBusiness

Ексвоєнком, який в липні минулого року бив свого підлеглого хоче вийти із СІЗО додому. Йдеться про Сергія Луцюка. 4 квітня, він вкотре просив про це суддів Рівненського апеляційного суду. Що вирішила феміда, дивіться далі у сюжеті.

Ексначальник обласного ТЦК Сергій Луцюк вкотре просить апеляційний суд відпустити його із СІЗО додому. Участь у засіданні він та прокурор беруть по відеозв`язку. Цього разу один із трьох адвокатів ексвоєнкома заявив, що справа не може розглядатися. Усе через прокурора, який спеціалізується у Львівській області, а не Рівненщини.

Усі доводи адвоката колишнього військового комісара прокурор спростував. Пояснивши, що свої обов`язки він виконує згідно з чинним законодавством.

Справа Сергія Луцюка знаходиться в суді через ось це відео. На якому видно як він проводить, так звану, виховну роботу із своїм підлеглим.

Сталося це в липні минулого року. Тоді ж його і затримали без права внесення застави. До слова, ще донедавна разом із Сергієм Луцюком в СІЗО знаходився і його колега ексначальник районного ТЦК Віталій Козачук, який знімав усе на телефон. Однак, в березні цього року суд випустив його під цілодобовий домашній арешт. Тоді Козачук посилався на стан свого здоров`я, а ще задонатив на ЗСУ. Тож адвокати Сергія Луцюка також просять суд відпустити його додому під цілодобовий домашній арешт.

Однак, колегія суддів вирішила не підтримувати адвокатів ексвоєнкома Луцюка.

Додамо, що через перевищення службових повноважень в умовах воєнного стану Сергію Луцюку загрожує до 12 років за ґратами.

Читайте також: Взяв на роботу і преміював сина: директор навчального закладу на Сарненщині сплатить штраф

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *