У нацпарку на Рівненщині розповіли, чим корисна лісу сон-трава

У нацпарку на Рівненщині розповіли, чим корисна лісу сон-трава - INFBusiness

Сон – це вражаюча рослина, яка додає загадковості та краси у ландшафт національного природного парку “Пуща Радзівіла”. Ця рослина відома своїми неповторними квітами, що розмахуються над зеленим килимом лісу, створюючи мальовничі пейзажі, які зачаровують кожного, хто їх бачить.

Протягом весняно-літнього сезону, коли сон цвіте, парк перетворюється на справжню казку, де кожен крок – це занурення у світ краси та гармонії з природою. В цей час вона стає однією з головних атракцій парку, привертаючи туристів та природолюбів.

"Крім естетичного значення, сон має і важливе екологічне значення. Його корені сприяють утриманню ґрунту, запобігаючи ерозії та зберігаючи родючість. Крім того, він слугує житлом, надаючи притулок для численних видів тварин та комах.

Таким чином, сон в національному природному парку "Пуща Радзівіла" не лише прикрашає лісовий пейзаж своєю вродою, але й є важливою складовою екосистеми, яка потребує нашої уваги та захисту для збереження своєї краси й різноманітності", – зазначають працівники НПП.

У нацпарку на Рівненщині розповіли, чим корисна лісу сон-трава - INFBusiness

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *