У Рівненській громаді відкрили першу “кризову кімнату”

У Рівненській громаді відкрили першу "кризову кімнату" - INFBusiness

Вона діятиме на базі комунального закладу обласної ради “Денний центр соціально-психологічної допомоги”.

Про це повідомляє пресслужба Рівенської обласної ради.

"Кризова кімната" – це зручний простір для тимчасового проживання осіб, які потерпають від домашнього чи гендерно зумовленого насильства. Тут облаштовані дві окремі житлові кімнати, кухня, санвузол. Також є простір для спілкування з психологом та соціальним працівником. Приміщення облаштоване для повноцінного перебування. Тут є все необхідне: меблі, посуд, постіль, засоби гігієни.

У Рівненській громаді відкрили першу "кризову кімнату" - INFBusiness

У Рівненській громаді відкрили першу "кризову кімнату" - INFBusiness

 

 

За словами директорки "Денного центру" Олени Бобровської, одночасно у "кризовій кімнаті" можуть перебувати до 12 людей. Це можуть бути батьки з дітьми чи дорослі, які рятуються від проявів насильства.

– Ми все частіше фіксуємо випадки, коли до нас звертаються люди з проханням допомогти врятуватися від агресії. До закладу їх привозять або фахівці нашої мобільної бригади або працівники поліції. Тож потреба в такому просторі є значна, більше того, через війну, вона лише зростатиме, – констатує Олена Бобровська.

Кошти на ремонт приміщення та його облаштування – донорські. Ці видатки взяв на себе Фонд ООН в галузі народонаселення. Його представники наголошують на тому, що в Україні, зокрема, на Рівненщині варто розбудовувати мережу таких соціальних закладів. Вони мають функціонувати в кожній громаді. Тоді відповідні послуги будуть надаватися комплексно.

 

 

Поки ж КЗ "Денний центр соціально-психологічної допомоги" РОР – один з кількох на Рівненщині, де працює "кризова кімната" і перший такий у Рівненській громаді.

– Ми надзвичайно вдячні партнерам України за підтримку в такий непростий час. Завдяки цьому ми можемо реалізовувати необхідні соціальні проєкти. На створення "кризової кімнати" донори з США та Фінляндії виділили 700 тис грн. Зі свого боку, влада області зобов’язується в подальшому підтримувати цей проєкт, – зауважив голова обласної ради Андрій Карауш.

Читйате також: Провели анонімне опитування: у Рівненській ОВА визначили потенційно вразливі до корупції напрями

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *