У Рівному встановлять унікальні підстанції (ВІДЕО)

Павло Невесенко, Павло Стецюк

У Рівному встановлять унікальні підстанції (ВІДЕО) - INFBusiness

Рівне отримає сучасні міні підстанції. Вони одночасно вироблятимуть електрику і тепло. Чиновники розповідають – це один з кроків енергетичної незалежності, що є важливим під час ймовірних блекаутів. Рівне стало першим містом в Україні, яке отримало такі установки від міжнародних партнерів. Більше про нововведення розповість Павло Невесенко.

Рівне стане енергетично незалежним містом. Принаймні у цьому запевнили чиновники, які презентували три когенераційні установки, які найближчим часом отримає місто. Такі станції одночасно вироблятимуть електрику та тепло.

Орієнтовна вартість таких установок 2 мільйони доларів. Втім, Рівне їх отримає безкоштовно від американських партнерів. З міського бюджету виділять лише кошти на технічну документацію та саме встановлення підстанцій. Хоча це теж немалі гроші – документація орієнтовно 1 мільйон гривень за одну установку, а встановлення порядка 10 мільйонів.

Дані установки використовуватимуть у трьох місцях Рівного. Відповідно віддадуть їх в оренду приватній компанії "Рівнетеплоенерго". Її очільник Олександр Ющук розповідає про переваги такого ноу-хау.

Вже наступного тижня до Рівного передадуть першу з трьох установок. Після усіх необхідних процесів запрацювати мініпідстанції зможуть за три місяці.

Читайте також: 

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *