У селі на Рівненщині запрацював ще один ЦНАП (ВІДЕО)

Ольга Данілюк

У селі на Рівненщині запрацював ще один ЦНАП (ВІДЕО) - INFBusiness

Плюс один Центр надання адміністративних послуг. Відкрили його у Білій Криниці на Рівненщині. Він став уже 47-м в області. Надаватимуть там 52 адміністративні послуги. Більше про відкриття ЦНАПу, дивіться далі у сюжеті.

Так у Білій Криниці днями відкрили Центр надання адміністративних послуг. На території Рівненщини він став уже сорок сьомим.

Всього тут можна отримати 52 адміністративні послуги. В ЦНАПі зазначають, що невдовзі планують стати не просто центром надання адміністративних послуг, а ДІЯ центром.

В Білокриницькій громаді хотіли відкрити ЦНАП ще до війни. Ремонт там вдалося зробити завдяки фінансуванню з бюджету громади, а матеріально-технічну базу забезпечила Рівненська ОВА в рамках проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що фінансується Урядом Великої Британії.

В ЦНАПі подбали також і про дитячий куточок, а ще зони очікування створили комфортними для відвідувачів. Надалі ж окрім уже наявних 52 послуг там планують запровадити ще й паспортні послуги.

47- центр надання адміністративних послуг на Рівненщині не останній. В планах обласної адміністрації відкрити такі центри й в інших територіальних громадах області.

Читайте також: На Рівненщині перевіряють місця компактного проживання ВПО

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *