Завтра Рівне попрощається із загиблими Героєм Романом Кондратюком, який віддав життя за Батьківщину

Завтра Рівне попрощається із загиблими Героєм Романом Кондратюком, який віддав життя за Батьківщину - INFBusiness

Молодший сержант Роман Кондратюк помер, захищаючи країну від ворога. Завтра на майдані Незалежності Рівне попрощається із людиною, для якої пріоритетом життя був захист держави та українців.

Роман Кондратюк народився у селі Пересопниця. Навчався у 6 школі Рівного. Після закінчення — пішов на строкову службу в армію, коли ж повернувся, вступив у Рівненське вище професійне училище Департаменту ДСО при МВС України.

Роман працював у ВДСО при УМВС України в Рівненській області. Практично всього себе присвятив роботі. Був надзвичайно відповідальним, за що його дуже цінували. Часто їздив у відрядження, слідкував, аби все було правильно і чітко. Він жив роботою упродовж 18 років, – розповідає дружина Героя Валентина.

На початку 2020 року старший сержант поліції Роман Кондратюк звільнився з ДСО, а вже за кілька місяців підписав контракт зі Збройними силами України.

Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, Роман був на лікарняному. Приїхав додому з госпіталю, взяв речі та пішов у військову частину відразу. А вже у червні 2022 року їх передислокували на Запорізький напрямок. Відтоді там і проходив службу, – продовжує Валентина.

У телефонних розмовах з дружиною та вже дорослою дочкою Роман про війну розповідав мало. У нього завжди все було добре, всього вистачало. Єдине, на чому наголосив, то це на розумінні, що війна не закінчиться швидко…

На жаль, 3 лютого 2024 року серце молодшого сержанта ЗСУ 43-річного Романа Кондратюка не витримало… Він помер, несучи службу на Запорізькому напрямку…

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 8 лютого, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі “Нове”…

Читайте також: Смертельна автопригода: перед судом постане житель Рівненщини, який збив пішогода

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *