Завтра рівняни проведуть в останню путь полеглого захисника Олексія Драганчука

Завтра рівняни проведуть в останню путь полеглого захисника Олексія Драганчука - INFBusiness

Олексій Драганчук народився в Рівному. Єдина дитина в сім?ї. Закінчив 19 школу, а потім Рівненський автотранспортний фаховий коледж НУВГП. Після – пропрацював далекобійником в країнах Європи. Разом з дружиною Наталею, Олексій виховував двох донечок Олександру і Вікторію, і був люблячим й турботливим татом.

З початком повномасштабного вторгнення на початку 2022 року повернувся додому, щоб захищати свою Батьківщину. І вже 1 вересня 2022 року Олексій добровільно приєднався до лав Збройних сил України. Спочатку брав участь в бойових діях на Запорізькому напрямку, а далі був переведений на Донецький напрямок. Мав позивний «Алабай». Під час ведення бойових дій був двічі поранений, але після кожного разу вертався в стрій.

Олексій любив свою сім?ю. Любив Бога і довірив йому своє життя. Був життєрадісним і позитивним. До всього ставився з відповідальністю і відданістю. В людях також цінував надійність, вірність і відповідальність, – розповідає дружина Героя Наталія.

На жаль, 35-річний солдат Олексій Драганчук загинув від отриманих поранень під час стрілецького бою 31 березня 2024 року на Донеччині.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 4 квітня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі “Нове”.

Читайте також: На Рівненщині провели в останню дорогу п’ятьох полеглих Героїв

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *