Лауреатом премії імені Миколи Гоголя став письменник Василь Іванина

Лауреатом премії імені Миколи Гоголя став письменник Василь Іванина - INFBusiness

Лауреатом премії імені Миколи Гоголя став письменник Василь Іванина 01.04.2024 15:00 Укрінформ Державне агентство з питань мистецтв та мистецької освіти оголосило переможця премії імені Миколи Гоголя у 2024 році, ним став український письменник Василь Іванина.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики, передає Укрінформ.

«Сьогодні, 1 квітня, у день, коли виповнюється 215 років від дня народження письменника Миколи Гоголя, Державне агентство з питань мистецтв та мистецької освіти оприлюднило результати літературної премії імені М.В. Гоголя. Цьогоріч лауреатом премії став український письменник Василь Іванина із романом «Каяття гетьмана Розумовського», який опублікований у 2023 році у видавництві "Український письменник"», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Комітет з присудження літературної премії обрав переможця шляхом відкритого голосування з-поміж 36-ти претендентів.

Також члени Комітету рекомендують до ознайомлення повість Юрія Грешка «Світло в пітьмі сяє…», п’єсу Оксани Гриценко «Виживуть тільки пам’ятники», роман «Стиглі вишні» Анастасії Шапоренко.

Як відомо, Премія імені М. В. Гоголя присуджується щорічно прозаїкам, драматургам та сценаристам, що наслідують традиції творчості М.В. Гоголя, збагачені концептами історичної романістики, містицизму та сатири, та утверджують національну самоідентифікацію.

Фото: Козелецька селищна рада

Література Премія Річниця Гоголь День народження

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *