На аукціоні продали легендарні двері з фільму «Титанік»

На аукціоні продали легендарні двері з фільму «Титанік» - INFBusiness

На аукціоні продали легендарні двері з фільму «Титанік» 25.03.2024 21:43 Укрінформ На аукціоні Heritage Auctions у США продали двері з фільму про затонулий лайнер «Титанік» за $718 750.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє TMZ.

Зазначається, що в одній з останніх сцен фільму «Титанік» вже після того як лайнер затонув, Роуз Дьюїтт Б'юкейтер (яку зіграла акторка Кейт Вінслет) намагається утриматися на воді, забравшись на ці двері.

Після виходу фільму у 1997 році фанати «Титаніка» ще десятиліттями сперечалися, чи міг Джек Доусон (Леонардо Ді Капріо) поміститися на цих дверях разом із Роуз, замість того, щоб замерзнути до смерті у воді в кінці фільму.

Навіть кінорежисер фільму Джеймс Кемерон взяв участь у цих дебатах, захистивши своє рішення змусити Джека «пожертвувати собою – оскільки це більше відповідало його характеру».

На заході також продали плаття, яке Кейт носила у більшості сцен фільму – «лише» за $125 тисяч. 

Раніше на аукціоні Henry Aldridge&Son in Devizes у британському графстві Вілтшир продали карту вечірнього меню затонулого лайнера «Титанік».

Як відомо, понад 1500 людей загинули, коли «Титанік» зіштовхнувся з айсбергом в Атлантичному океані 14 квітня 1912 року, в результаті чого судно затонуло.

Фото: 20th Century Fox

Аукціон Кіно Титанік

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *