На Херсонщині створять андерграундний культурний центр

На Херсонщині створять андерграундний культурний центр - INFBusiness

На Херсонщині створять андерграундний культурний центр Фото 12.04.2024 15:24 Укрінформ У Херсонській області створять андерграундний культурний центр.

Як передає Укрінформ, про це повідомив у Телеграмі начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін за результатами робочого візиту в область т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва. 

«Обговорили створення на Херсонщині спеціального мистецького простору, який би став крутим артмайданчиком для проведення виставок, культурних заходів та спілкування творчих людей.

Через безпекову ситуацію доводиться «занурюватися» під землю. Будуємо підземні лікарні, а за результатами поїздки МКІП пообіцяв визначиться із об’єктом для андерграундного культурного центру», – написав Прокудін.

На Херсонщині створять андерграундний культурний центр - INFBusiness

За словами начальника ОВА, він розповів Карандєєву про ситуацію з пам'ятками національного, регіонального та місцевого значення на правобережжі області й потреби регіону.

Також Прокудін зазначив, що незабаром артисти обласного театру із музичною програмою відправляться у гастрольний тур безпечними регіонами, аби і там почули голос Херсонщини. Також розглянули можливість презентації проєкту художнього музею ім. О.Шовкуненка у столиці.

На Херсонщині створять андерграундний культурний центр - INFBusiness

Як повідомлялося, 11 квітня з робочою поїздкою на Херсонщині перебував т.в.о. міністра культури та інформполітики Ростислав Карандєєв.

Фото: Телеграм Олександра Прокудіна

Херсонщина Культура МКІП Укриття Ростислав Карандєєв

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *