Почесну пальмову гілку Канн цьогоріч отримає Джордж Лукас

Почесну пальмову гілку Канн цьогоріч отримає Джордж Лукас - INFBusiness

Почесну пальмову гілку Канн цьогоріч отримає Джордж Лукас 10.04.2024 01:19 Укрінформ Легенда Голлівуду, режисер, сценарист і продюсер Джордж Лукас отримає Почесну пальмову гілку на церемонії закриття 77-го Каннського фестивалю

Як передає Укрінформ, інформація про це з’явилася на офіційній сторінці фестивалю.

«Невіддільний від саг про Зоряні війни та Індіану Джонса, Джордж Лукас назавжди подарував блокбастеру славетну історію, а глядачам по всьому світу – неперевершену насолоду», – написали організатори. За їхніми словами, Каннський фестиваль вшановує одну з найвидатніших постатей сучасного кінематографа, людину з надзвичайною кар'єрою, яка об'єднала велику розвагу та інновації, міфологію та сучасність, любов до кінематографа та технології.

Знаменитий режисер у відповідь підкреслив, що Каннський фестиваль завжди посідав особливе місце в його серці. «Я був здивований і захоплений, коли мій перший фільм "THX-1138" був відібраний для показу в новій програмі для режисерів-початківців під назвою "Двотижневик режисерів". Відтоді я неодноразово повертався на фестиваль як сценарист, режисер і продюсер. Для мене велика честь отримати таке особливе визнання, яке дуже багато для мене означає», – подякував Лукас.

В історію кіно режисер увійде насамперед сагою про «Зоряні війни», який називають світовим соціокультурним феноменом, що триває і донині.

За 40 років Джордж Лукас побудував голлівудську імперію – загалом на сьогодні зняті дев'ять епізодів «Зоряних війн». Зі своєю компанією Lucasfilm та її численними дочірніми компаніями, Джордж Лукас став одним із піонерів індустрії візуальних ефектів: його компанія допомогла розробити багато нових візуальних технологій, зокрема комп'ютерну камеру. У сфері звуку він сприяв еволюції стерео через свою компанію THX. Він також заснував відому анімаційну студію Pixar.

Почесну пальмову гілку Лукасу вручать на сцені Великого театру Люм'єр під час церемонії закриття у суботу 25 травня 2024 року.

Як передавав Укрінформ, організатори Каннського кіноринку спростували участь у ньому російського фільму «Брат-3».

Каннський кінофестиваль Зоряні війни Режисер

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *