Софія Київська стала повноцінним членом організації Europa Nostra

Софія Київська стала повноцінним членом організації Europa Nostra - INFBusiness

Софія Київська стала повноцінним членом організації Europa Nostra 11.04.2024 15:28 Укрінформ Національний заповідник «Софія Київська» став повноцінним членом організації Europa Nostra, що опікується культурною та природною спадщиною в Європі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

«Національний заповідник «Софія Київська» став повноцінним членом організації Europa Nostra, яка є голосом громадянського суспільства, що опікується культурною та природною спадщиною в Європі. До організації входять сотні членських та асоційованих організацій та відданих своїй справі людей з усієї Європи та за її межами», – йдеться у повідомленні.

У МКІП відзначають, що така подія має особливе та символічне значення, коли організація святкує 60-річчя, а 2023 рік був роком консолідації та подальшого розширення діяльності організації на благо спільної спадщини Європи.

Наразі організація зібрала понад 150 000 євро на підтримку захисників культурної спадщини в Україні через спільну кампанію солідарності.

Крім того, у травні Europa Nostra разом із сильною командою європейських партнерів та організацій-членів запустила проєкт European Heritage Hub.

Метою цього пілотного проєкту, що фінансується ЄС, є: мобілізація зацікавлених сторін на всіх рівнях управління для сприяння кліматичним діям щодо спадщини й культури; залучення та охоплення аудиторій, які зазвичай не беруть участі у заходах, пов’язаних з культурною спадщиною, з особливим акцентом на молодь; повне використання можливостей, які пропонує цифрова трансформація, щоб зробити контент, політику, ініціативи, проєкти та новини у сфері культурної спадщини легкодоступними для всіх.

Europa Nostra проводить кампанії, спрямовані на порятунок пам’ятників, місць і ландшафтів Європи, які перебувають під загрозою зникнення. Організація активно вносить свій внесок у визначення та впровадження європейських стратегій і політики, пов’язаних зі спадщиною, шляхом спільного діалогу з європейськими інституціями та з European Heritage Alliance.

Заповідник Софія Київська МКІП

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *