В Україні розробили рекомендації щодо створення безбар’єрного простору в публічній бібліотеці

В Україні розробили рекомендації щодо створення безбар’єрного простору в публічній бібліотеці - INFBusiness

В Україні розробили рекомендації щодо створення безбар’єрного простору в публічній бібліотеці 09.04.2024 18:56 Укрінформ Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Національною бібліотекою України імені Ярослава Мудрого розробило рекомендації щодо створення безбар’єрного простору у публічній бібліотеці.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінформ.

"Протягом 2023-2024 року Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Національною бібліотекою України імені Ярослава Мудрого провело низку комунікативних заходів для українських публічних бібліотек щодо політики безбар’єрності та недискримінації. Результатом цієї роботи стали Методичні рекомендації з питань створення безбар’єрного простору у публічній бібліотеці, які розробила НБУ як головний методичний центр для обласних універсальних наукових бібліотек та публічних бібліотек України", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що рекомендації покликані допомогти книгозбірням будувати свою роботу відповідно до законодавства та нормативів у сфері безбар’єрності. В їхню основу покладені міжнародно-правові акти, норми українського законодавства, практики роботи.

Як повідомлялося, уряд ухвалив План заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Він передбачає реалізацію 15 міністерствами та держорганами 472 заходів в цьому напрямку.

Фото ілюстративне

Бібліотека МКІП Безбар’єрність

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *