У кінофестивалі в Кореї візьмуть участь два українські фільми

У кінофестивалі в Кореї візьмуть участь два українські фільми - INFBusiness

У кінофестивалі в Кореї візьмуть участь два українські фільми 18.04.2024 11:57 Укрінформ У міжнародному кінофестивалі Jeonju International Film Festival у Чонджу (Корея) візьмуть участь два українські фільми, створені за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресцентр Держкіно.

Зокрема, азійська прем'єра стрічки «Киснева Станція» режисера Івана Тимченка відбудеться 4 травня в конкурсній програмі International Competition.

«Cюжет фільму розповідає про події літа 198 року. Мустафа Джемілєв відбуває чотирирічне заслання у якутському селищі Зирянка, де працює на кисневій станції. Щодня він наповнює киснем іржаві балони і котить їх на причал. Це монотонна та виснажлива робота, і в ній він уподібнюється до міфологічного Сізіфа. Це не перше й не останнє його ув’язнення, і здається, що триватиме воно нескінченно…», – зазначають у Держкіно.

У кінофестивалі в Кореї візьмуть участь два українські фільми - INFBusiness

Стрічку створено у копродукції України, Чехії та Словаччини, за підтримки Держкіно та Státní fond kinematografie.

Окрім того, 4 травня в конкурсній програмі International покажуть стрічку «Ля Палісіада» режисера Філіпа Сотниченка. Сюжет фільму ґрунтується на історії 1996 року, за пʼять місяців до скасування смертної кари. Двоє друзів – детектив поліції та судовий психіатр розслідують вбивство колеги. Справу швидко закрили, але лишилось чимало запитань.

У кінофестивалі в Кореї візьмуть участь два українські фільми - INFBusiness

Стрічку створено за підтримки Держкіно, кінокомпаніями «ВІАТЕЛ» та «Сучасне Українське Кіно».

Міжнародний кінофестиваль Jeonju International Film Festival проходитиме у місті Чонджу з 1 по 10 травня.

Як повідомлялося, фестиваль незалежного та експериментального азійського кіно Jeonju International Film Festival був запущений у 2000 році як позаконкурсний кінофестиваль із частковим конкурсом для сучасного кіномистецтва.

Фото: Держкіно

Україна Держкіно Кінофестиваль

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *