У Львівській філармонії відбудеться «Вечір прем’єр»

У Львівській філармонії відбудеться «Вечір прем’єр» - INFBusiness

У Львівській філармонії відбудеться «Вечір прем’єр» 01.02.2024 10:04 Укрінформ У Львівській національній філармонії 2 лютого представлять дев’ять премʼєр сучасної симфонічної музики. Лунатимуть твори композиторів Японії, Греції, Італії та США.

Про це Укрінформу повідомила пресслужба Львівської національної філармонії ім. Мирослава Скорика.

“Ця програма є унікальною не лише премʼєрами – вечори симфонічної музики асоціюються в нас з творами великих форм: симфоніями, концертами для соло з оркестром, поемами. Однак оркестр та солісти готують ще один сюрприз – звучатимуть мініатюри. До оркестрових мініатюр композитори звертаються не так часто: не кожному й до снаги настільки лаконічно викласти думку. Також таке різноманіття є чудовим доказом того, що сучасна музика є дуже багатогранною і кожен в ній зможе відшукати звучання до душі”, – зазначили у філармонії.

"Вечір премʼєр" відбудеться 2 лютого о 19:00 за участі Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії на чолі з диригентом – Володимиром Сивохіпом та солістами: Івоною Глінкою та Володимиром Веретельником. Виконуватимуть твори композиторів Японії, Греції, Італії та США.

Спеціально для виконання премʼєр до Львова приїздить відома польська флейтистка, інтерпретаторка нової та експериментальної музики – Івона Глінка. Її майстерність стала натхненням для колосальної кількості композиторів Європи, Азії та Америки, які написали для неї понад сто творів.

Як повідомляв Укрінформ, у Львівській філармонії відбувся благодійний аукціон "Сила мистецтва 2.0", на якому зібрали 2,2 млн грн на безпілотник для військових.

Фото із соцмереж

Філармонія Львів Музика Композитор

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *