Дитячі книжки, що примусять реготати

Дитячі книжки, що примусять реготати - INFBusiness

Що почитати дітям, щоб підняти настрій? Як викликати не просто усмішку, а регіт? Vivat зібрав книжки українських письменників та письменниць, які гарантовано піднімуть настрій як малечі, так і дорослим.

«Тю», — сказав їжачок»
Сашко Дерманський

Дитячі книжки, що примусять реготати - INFBusiness

Нова, неймовірно смішна історія від Сашка Дерманського про їжачка Тю Колючого, який має вельми філософське ставлення до життя і на всі життєві негаразди має одну відповідь: «Тю!»

Їжачок із радістю дослідив би річечку, але поки що він може тільки мріяти про Далеку Далечінь, сидячи на кладочці. Та одного дня роздуми Тю перериває Михась, якому терміново потрібно знайти бодай краплинку меду. Відтак у житті їжачка з’являється впевнений у собі ведмедик-дружбандит, кмітлива білочка-дружбандитка Лампочка і пригоди, від яких перехоплює дух. А поки дружбанда досліджує бджіл, МЕДпункт і чужі оселі лісян, Зизаній Колючий, татко Тю, досліджує таких собі людяків. І одного разу не повертається з нічної вилазки… Разом із друзями Тю має знайти людяків і врятувати татка. Отак воно й буває: думаєш, пригоди закінчуються, а насправді вони лише починаються.

«Жерар-партизан»
Іван Андрусяк

Ще вчора морськосвинський детектив Жерар розслідував різні каверзні справи, а сьогодні він захищає рідну Витівку від справжнісінького ворога, який заїхав сюди на танку. І хоча це історія про війну та бойові дії, які відбуваються в Україні, вона сповнена оптимізму і приводів пореготати. І так, ми перемагаємо, що не може не тішити.

Інакше і бути не може, адже рідні краї боронить відважний звірячопартизанський загін. Колишній детектив, а тепер безстрашний захисник Жерар разом із мишачою теробороною, котами Степаном і Тимком та іншими місцевими мешканцями готуються задати жару московським зайдам. Кляті орки ще не знають, із ким доведеться мати справу. Бо від Жерара та ЗСУ ніхто не втече!

Дитячі книжки, що примусять реготати - INFBusiness

«Найважливіша книга про зуби»
Галина Ткачук

Дитячі книжки, що примусять реготати - INFBusiness

Якщо ви думаєте, що зуби — це нудно, ви дуже помиляєтеся. Молочні, корінні, дитячі й дорослі, котячі чи риб’ячі, криві чи рівнесенькі, із плямками або ж ідеально білі — зуби захоплюють різноманітністю!

У книжці Галини Ткачук експерти в галузі зубознавства розкриють найважливіші зубаті секрети: як зуби можуть допомогти визначити вік чи звички, чому відбиток щелепи не менш унікальний, ніж відбитки пальців, чим людські зуби відрізняються від собачих чи котячих, що це за таємна мова стоматологів та чиї зуби зберігаються в історичному музеї. Хороший настрій від книжки гарантовано, а ще — корисні знання, що допоможуть зберегти зуби цілими і здоровими.

«Полінка»
Віталій Запека

Дуже зворушлива і смішна історія, за яку автор цьогоріч отримав премію імені Всеволода Нестайка. Письменник Віталій Запека написав її на фронті для своєї новонародженої онучки — і з тієї історії веселощі аж хлюпають за краї сторінок.

Полінці рочків — «без пальчика долоня»: саме виповнилося чотири. Вона взагалі мамина і татова, але зараз гостює у дбайливої бабусі й дідуся-витівника, який, попри свій вік, страшенно любить бешкетувати, влаштовувати капості, пригоди й навіть організовувати пошуки скарбів. Завдяки дідусевим вигадкам дівчинка не тільки спробує зіпсувати кашу, подружиться із сусідським хлопчиком Миколою, а й навчиться читати й рахувати, дістане купу подряпин і подарунок від зубної феї, вирушить у похід і дізнається чимало нового про світ навколо.

Дитячі книжки, що примусять реготати - INFBusiness

«Як весело в будинку «Вау!»
Андрій Кокотюха

Дитячі книжки, що примусять реготати - INFBusiness

Історія від автора ненудних книжок Андрія Кокотюхи підніме настрій вже досвідченим читачам. Адже тут море кумедних ситуацій та яскравих героїв. Вампір, якому заборонили полювати, бореться з нічною нудьгою. Домовик свариться з відьмою, що розводить безлад зіллєварінням. Русалка заливає сусідів. Привиди намагаються знайти тих, хто їх ще боїться… І всім-всім заважають галасливі тролі. Так що нудно точно не буде.

Як так сталося, що всі ці чарівні істоти тепер мешкають разом? Одного разу вони вирішили помірятися силою, гралися і догралися — їхні світи не витримали й луснули. Вцілілі мешканці кинулися рятуватись у нашому світі і всіх їх прихистив величезний будинок «Вау!». Тепер привиди, вампіри, гноми, відьми, русалки та інші легендарні містичні створіння змушені жити поряд із людьми. Ба більше — цим непримиренним істотам доведеться стати хорошими сусідами, пристосуватися до нових реалій і водночас не забути, ким вони є.

ТАКОЖ ЦІКАВО:

Дитячі книжки, що примусять реготати - INFBusiness

Три дивовижні книжки про науку для дітей

Дитячі книжки, що примусять реготати - INFBusiness

Три книжки про героїв з особливими потребами, які змінюють уявлення про літературу

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *