5 найкращих напоїв для людей з підвищеним артеріальним тиском

5 найкращих напоїв для людей з підвищеним артеріальним тиском - INFBusiness

Вживання цих напоїв допомагає нормалізувати тиск. Серед найбільш корисних — каркаде, несолоний томатний сік, гранатовий сік, інформує Ukr.Media.

Майже чверть дорослого населення всього світу у віці старше 40 років страждає від проблем з підвищеним тиском. Дієтологи назвали напої, які можуть бути дуже корисними для людей з гіпертонією.

Зокрема, до списку кращих напоїв увійшли:

Каркаде

У ньому міститься висока концентрація речовин антоціанів, які цілюще впливають на стінки судин і допомагають знижувати тиск.

Гранатовий сік

За словами фахівців, його споживання допомагає знижувати систолічний (верхній) показник артеріального тиску. Зокрема, такий ефект дає щоденне вживання гранатового соку в кількості 150 мл

Несолоний томатний сік

Його пиття захищає судини від запалення завдяки насиченості соку антиоксидантом лікопіном. Крім того, томатний сік перешкоджає утворенню тромбів.

Зелений чай

Згідно з даними дослідження, проведеного в Единбурзі, регулярне вживання зеленого чаю протягом двох тижнів може посприяти зниженню кров'яного тиску.

Буряковий сік

Такий сік не вживається в чистому вигляді, його необхідно розводити водою. Для нормалізації тиску корисно вживати по 2 чашки розведеного бурякового соку в день.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *