Проблеми з нігтями можуть бути ознаками раку

Проблеми з нігтями можуть бути ознаками раку - INFBusiness

Ознаки раку можуть проявлятися в різних підказках організму — зміни в стані нігтів також здатні вказувати на пухлинну хворобу. Про це розповіли німецькі фахівці на порталі Focus Online, інформує Ukr.Media.

Медики відзначають, що багато людей не сприймають потенційні попереджувальні сигнали, які свідчать про розвиток серйозної хвороби Дійсно, ознаки раку нерідко можуть виглядати як щось нешкідливе. Але саме тому важливо уважно стежити за всіма змінами свого тіла — в тому числі за нігтями.

Зокрема, потовщені або розщеплені нігті або ж раптова поява опуклостей на нігтях можуть бути попереджувальною ознакою раку легенів, повідомили експерти.

Нігті, які стають дуже крихкими та ламкими, є ознакою хронічного дефіциту кисню, який може бути викликаний бронхіальною карциномою. Темна пляма під нігтем, як правило, виявляється просто синцем. Однак, це також може бути ознакою раку шкіри.

Якщо ви виявите який-небудь з цих симптомів, слід звернутися до лікаря за консультацією, дали пораду експерти.

Серед інших ознак, які можуть вказувати на пухлину, вони виділили постійний кашель, ущільнення в молочній залозі, кров у калі або сечі, опухлі лімфатичні вузли, незрозуміла втрата ваги та безпричинний біль.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *